Microsoft Power BI

Power BI nedir? Power BI hızlı, bilinçli kararlar alınmasını sağlamak için içgörüler getiren bir iş analizi hizmetidir. Herhangi bir cihazda verileri büyüleyici görsellere dönüştürün ve iş arkadaşlarınızla paylaşın. Şirket içindeki ve buluttaki verilerin tümünü tek görünümde görsel olarak inceleyin ve analiz edin. Özelleştirilmiş panolar ve etkileşimli raporlarda işbirliği yapın ve bunları paylaşın. Yerleşik idare ve güvenlikle kuruluş genelinde ölçeklendirin.

 

Power BI verilerinizi görselleştirmenize ve kuruluşunuz genelinde içgörüleri paylaşmanıza ya da bunları uygulamanıza veya web sitenize eklemenize olanak tanıyan bir iş analizi çözümüdür. Yüzlerce veri kaynağına bağlanın, canlı panolar ve raporlarla verilerinizi hayata geçirin.

Verilerinize yeni yollarla bakın!

Hızla bilgiye dayalı kararlar alın. Verilerinize bağlanın, bunların modelini oluşturun ve ardından görsel raporlarla bunları inceleyin. Bu raporlarla işbirliği yapabilir, bunları yayımlayabilir ve paylaşabilirsiniz. Power BI, Microsoft Excel gibi diğer araçlarla tümleştirildiğinden hızla çalışmaya başlayabilir ve mevcut çözümlerinizle sorunsuz çalışabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçebilir Sipariş Verebilirsiniz.
Bizleri dilediğiniz zaman araya bilir ve mail atabilirsiniz. Sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için sizlerin yorumları bizim için önemlidir.
    +90 212 233 41 00