j-Guar 3 HR

Çeyrek yüzyıldır hayatı kolaylaştıran yazılımlar sunan Logo, web tabanlı çözümü j-guar İK ile İnsan Kaynakları süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetme olanağı sunarken verimlilik ve üretkenlik artışı sağlar.

İnsan Kaynağı Süreçleriniz İçin Bütünleşik Çözüm!

İnsanın odak noktası olduğu bir rekabet ortamında, insan kaynakları her geçen gün stratejik değeri yükselen bir organizasyonel birim olarak önem kazanıyor. Bu doğrultuda da insan kaynakları süreçlerinin hızlı ve verimli yönetimi, organizasyonda görevli profesyonelin mevcut bilgilere anlık erişimi gibi talepler kullanılan iş uygulamalarının teknolojik gelişmelere paralel olarak web ortamından da erişilebilir olmasını beraberinde getiriyor. j-guar 3 HR’ın web tabanlı yapısı, kapsamlı ürün özellikleri ve işletmenin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen esnek yapısı ile iş yükünüz hafiflerken süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz optimizasyonu sağlayabiliyorsunuz. j-guar 3 HR’ın sunduğu çeşitli analizler stratejik kararlar alınırken sizlere yön gösteriyor. Sistemden sınırsız sayıda raporu Excel’e aktarıp
analizlerinizi yapabiliyorsunuz. Ayrıca şirketin zaman içerisinde değişen taleplerine cevap verecek ilave uygulamalar j-guar 3 HR’a kolay bir şekilde entegre edilebiliyor, kullanıcı ve çalışan sayıları istediğiniz gibi artırılabiliyor.

Bizimle İletişime Geçebilir Sipariş Verebilirsiniz.
Bizleri dilediğiniz zaman araya bilir ve mail atabilirsiniz. Sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için sizlerin yorumları bizim için önemlidir.
    +90 212 233 41 00