Neon

Baştan sona tüm depo hareketlerinizi sizin için barkodlu el terminalleri üzerinden gerçekleştiren Logo Neon, geliştirilmiş birçok fonksiyonu ile süreçlerinizi hızlandırarak karlılığınızı artırır.

 

Depo yönetiminde verimli çözüm!

Logo Neon, baştan sona tüm depo hareketlerinizi sizin için barkodlu el terminalleri üzerinden yapıyor ve geliştirilmiş birçok fonksiyonu ile süreçlerinizi hızlandırarak karlılığınızı artırıyor. İnsan gücü ile gerçekleşen tüm işlemlerde iyileştirilmesi öngörülen veya gözden kaçabilecek tüm noktaları kontrol edebilmesi sayesinde sadece bir yazılım olmaktan çıkıp, depo yönetiminizi kuvvetlendiren en önemli etken haline geliyor.

Etkin Kontrol!

İnsan gücü ile gerçekleşen depo işlemlerindeki hataları ortadan kaldıran Logo Neon, depo süreçlerini uçtan uca kontrol ederek iyileştirilmesi gereken noktaları tespit etmeye yardımcı oluyor. Logo Neon ile etkin şekilde sağlanan depo yönetimi, personel maliyetini de düşürerek işletmenin genel kârlılığına olumlu etki ediyor.

 

Bizimle İletişime Geçebilir Sipariş Verebilirsiniz.
Bizleri dilediğiniz zaman araya bilir ve mail atabilirsiniz. Sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için sizlerin yorumları bizim için önemlidir.
    +90 212 233 41 00